Brandbook

İşletmenizin Kimliği..

Websitenden, kataloğa kadar ihtiyaç duyulan 360 dere tam kapsamlı dijital dönüşüm

Herneye İhtiyaç Duyuyorsanız O..

Brandbook, bir işletmenin ihtiyaç duyduğu ve bir daha ihtiyaç duymayacağı, en ileri 360 derece çözümdür.

Özel Tasarım Web Sitesi

Profesyonel tasarımcıların ilk olarak eskiz kağıtlarında çizerek, daha sonra dijital ortama aktardığı web tasarımlarının, özenle kodlandığı, içeriklerin tarafımızca oluşturulup, websitenize eklendiği, tasarım yarışmalarına rahatlıkla sokabileceğiniz üst düzey, web tasarım hizmetidir. Özel tasarım web sitelerinde süreç 5 aşamadan oluşmaktadır. Tasarım, tasarım onayı, uygulama, test ve teslimat.

Ürünleride Biz Çeker, Kataloğuda Biz Hazırlarız!

Ürettiğiniz o muhteşem ürünlerin ya da hizmetlerin en iyi şekilde anlatıldığı, ürünün ve ya hizmetin kendi kendisini satabildiği, yaratıcı ve modern kataloglar hazırlarız. Katalog aşamasında ihtiyaç duyduğumuz ürün ve hizmet fotoğraflarınıda yerinde çekeriz.

Duvarları Süsleyin..

Ürettiğiniz muhteşem ürünleriniz ya da hizmetleriniz, şehirlerin, şirketinizin, ofisinizin, büronuzun duvarlarını süslesin! Hizmet veya ürünlerinizin öne çıkan ve eşsiz özelliklerini vurgulayabileceğiniz, özgün ve modern poster çalışmalarını UX ve UI ilkelere uygun olarak dizayn ederiz.

Tanıtım Filmi

İşletmenizin ürettiği ürün ve ya hizmetleri, sizin yerinize sürekli anlatabilecek, havadan ve karadan çekilen görüntülerin, profesyonel bir kurgu ile birleştiği tanıtım filmleri.