Özel Tasarım Web Sitesi

Sadece Size Özel

Profesyonel tasarımcıların ilk olarak eskiz kağıtlarında çizerek, daha sonra dijital ortama aktardığı web tasarımlarının, özenle kodlandığı, içeriklerin tarafımızca oluşturulup, websitenize eklendiği, tasarım yarışmalarına rahatlıkla sokabileceğiniz üst düzey, web tasarım hizmetidir. Özel tasarım web sitelerinde süreç 5 aşamadan oluşmaktadır. Tasarım, tasarım onayı, uygulama, test ve teslimat.

Tasarım Süreci

Firmanın talepleri içerik ekibince analiz edildikten sonra, profesyonel tasarımcılarımız talepleri ilk olarak eskiz kağıtlarında somut tasarımlar haline dönüştürürler. Somut tasarımlar daha sonra bilgisayar ortamında çizimlere dönüştürülür. Bu aşamada firma onayına giden tasarımlar onaylandıktan sonra "Uygulama Süreci" aşamasına geçilir.

Uygulama Süreci

Tasarım sürecinin tamamlanmasından hemen sonra, uluslar arası yazılım standartlarına göre, tasarımın önce front-end kısmının kodlanması başlanır. Front-end kısmı tamamladıktan sonra arka plan "back-end" yazılım süreci başlar.

UX - Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu unsurlar bütünüdür. Bir arayüzü tasarımının yapılmasından daha çok, site üzerindeki etkileşimlerin nasıl olacağını tartışır ve en iyi sonuçların alınması üzerine çalışırız.

UI - Kullanıcı Arayüzü

Kullanıcı Deneyimi ilkesinin somut bir ürün üzerinde kullanılırken "websitesi, web projesi, e-ticaret vb." daha geniş perspektifte değerlendirdiğimiz, tasarımların uygulanması aşamasıdır.

Genel Özellikler

Özgün Tasarım

Sadece sizin için çizilmiş, kullanıcı deneyimi ilkelerinin ön planda olduğu özel tema.

IFC - Panel

Web sitenizi dilediğiniz gibi yönetmenize imkan sağlayan ve API yoluyla sürekli güncellediğimiz gelişmiş bir yönetim paneli sunarız.

Responsive Tasarım

Üretmiş olduğumuz tüm web siteleri tüm bilgisayarlarda, telefonlarda ve tabletlerde sorunsuz olarak çalışmaktadır.

SEO Yapısı

Arama motorlarının talep ettiği şekilde kodlanmış web yapısı sayesinde web sitelerinizdeki SEO uyumu yüksektir.

Optimizasyon

Arama motorları için sektöre göre gelişmiş optimizasyon imkanı bulunmaktadır.

Link Yapısı

Web sitelerini daha profesyonel gösteren ve en önemlisi arama motorlarının hoşlandığı kısa link yapısı.

Hızlı Yükleme

Kullandığımız teknolojiler sitenizin hızlı yüklenmesini sağlar.

Fotoğraf Sıkıştırma

Sitenize yüklediğiniz fotoğrafların kalitesini bozmadan sıkıştırılmasını sağlayarak, web sitenizin hızlı açılmasını sağlarız.

Güvenli ve Kararlı

Laravel altyapısının sunduğu tüm imkanları, dünya standartlarına uygun olarak kullanırız.

Güncelleştirmeler

IFC - Panel gelişmiş API alt yapısı ile kendini sürekli güncel tutar. Yeni özellikler için sizden ücret almayız.

E-posta Kurulumu

Tüm web sitesi çözümlerimizde e-posta hesap oluşturma ve tüm cihazlarınıza kurma hizmeti için extra ücret talep etmeyiz.

SSL Sertifikası

Tüm web sitesi çözümlerinde SSL sertifikalarının ücretsiz olarak kurulumunu sağlar, bunun için ek ücret talep etmeyiz.

Özel Modüller

Talepler doğrultusunda, IFC-Panel üzerine kurulacak eklentiler için, extra ücret talep edilmez.

Geniş Dil Yapısı

10 Dil'e kadar extra ücret talep edilmez.

Google Ads Desteği

İlk 3 ay ücretsiz google ads desteği sağlanır.

UX - Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu unsurlar bütünüdür. Bir arayüzü tasarımının yapılmasından daha çok, site üzerindeki etkileşimlerin nasıl olacağını tartışır ve en iyi sonuçların alınması üzerine çalışırız.

UI - Kullanıcı Arayüzü

Kullanıcı Deneyimi ilkesinin somut bir ürün üzerinde kullanılırken "websitesi, web projesi, e-ticaret vb." daha geniş perspektifte değerlendirdiğimiz, tasarımların uygulanması aşamasıdır.

Özel Danışman

Özel tasarım web projeleri için ifeelcode tarafınıza bir özel danışman atar. Bu özel danışman web siteniz, e-posta işlemleri vb konularla alakalı süresiz olarak tarafınıza destek sağlar.

Özel IP Adresi

Sadece size özel IP adresi kullanımına olanak sağlarız. Bu sayede SEO alanında yükselişler elde edebilir, mail kalite puanınızı arttırabilirsiniz.

Teknik Destek

Sorun, görüş ve önerileriniz bizim için çok önemlidir. Dilediğiniz her an burada sizinle ilgilenebilecek birileri vardır.

Websitesi Fikrinizi Gerçekleştirelim!

Fikrinizi, somut bir websitesine dönüştürmek için, satış uzmanlarımız ile

En İyi Sonuç Garantisi!

Özel tasarım web siteleri için, her zaman en iyi Google Lighthouse sonuç garantisini veriyoruz..
90%

Sayfa Yükleme Hızı

Sayfalarınızın hızlı bir şekilde açılması SEO açısından önemli bir konudur. Arama Motoru Optimizasyonu hizmeti içerisinde, sayfalarınızın hızlı açılmasını sağlayan, bir takım önemli teknolojiler kullanırız.

90%

Güncelleme Oranı

Teknoloji gelişimiyle, Arama Motorlarıda kendilerini sürekli geliştirmekte. Yüksek SEO uyumu için güncelleştirmeleri sürekli takip eder ve hızlı bir şekilde adapte oluruz.

90%

Performans

Websitenizde ve e-ticaret sisteminizde kullanılan yazılım dilinin okunabilirliği ve çeşitli araçlar tarafından hızlı ve düzgün bir şekilde anlaşılabilmesi için çeşitli yönlendirmeler sağlarız. ifeelcode tarafından üretilen bir ürüne sahipseniz bunu sizin için ücretsiz olarak sağlarız.

90%

Özgün İçerik Üretimi

Özgün içerik üretimi ve kaliteli backlink yapısı Arama Motorları içerisinde çok hızlı bir şekilde yükseliş yakalamanızı sağlayacak.

Özel Tasarım Web Sitesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bir web sitesi dijital dünyada görünür olmanıza olanak sağlar. Örneğin: üretmiş olduğunuz bir ürün ya da hizmeti alıcılarına ulaştırmak için benzersiz bir yol sunar. Maliyeti düşük ve hiç kapanmayan bir mağaza yapısı şüphesiz ki tüm işletmeler için olumlu dönüşler sağlayacaktır.
Tüm Websitesi çözümlerimizde, paket içerikleri detaylı olarak yazılmıştır. Hangi Websitesinin, işletmeniz için uygun olacağını bilgisine, paketleri detaylı bir şekilde inceledikten sonra sahip olabilirsiniz. Halen seçim yapmakta bir zorluk yaşıyorsanız 0850 259 3606 müşteri hizmetleri numarası üzerinden 1 (Satış) tuşlayarak bilgi alabilirsiniz.
Özel Tasarım Websitelerinde SEO optimizasyonu gömülü olarak gelmektedir. Mevcut SEO yapısı sayesinde, arama motorlarında yüksek sıralarda yer almak için yapmanız gereken tek şey, profesyonel bir SEO hizmeti ile desteklenmektir.
İçeriğin zamanında aktarıldığı durumlarda Özel Tasarım Websitesi çözümü taleplerin büyüklüğüne göre ortalama 30 - 60 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.
Verdiğimiz barındırma süresi boyunca web siteniz için sürekli bir destek alırsınız. Extra taleplerinizin olması durumunda içeriğin büyüklüğüne göre extra ücretler hesaplanarak, talep ettiğiniz tüm istekleriniz, belirtilen süreler içerisinde yapılmaktadır. ifeelcode sizi bu konuda hiç bir zaman yalnız bırkmaz!
Websiteniz oluşturulurken hiç bir ek dil yapısı talep edilmediyse, dil eklentisinin yapılması extra bir zaman almaktadır. Mevcut dil yapısı bulunan bir websitesine, ek bir dil eklenme durumunda dil başına 250,00TL + KDV ücret uygulanmaktadır. Dil yapısı bulunmayan web sitelerinde ise ilk dil için 500,00TL+ KDV uygulanmaktadır. Ek dil yapısına sahip olunduktan sonra, talep edilecek extra diller içinde, dil başına 250,00 TL + KDV standart ücret uygulanmaktadır.
Özel Tasarım Websiteleri paketlerinde 15GB standart kota bulunmaktadır. Mevcut toplam kotanız, websitenizin kapladığı toplam alan ve e-posta kullanımlarınızla ölçülür. Kotanız dolduğunda mevcut e-posta kullanımız ve websitesi erişimiz durmaktadır. Bu durumda Websitesi planınız için ek kota tanımlanamız gerekmektedir.
İlk olarak taleplerinizi anlamak için online ya da fiziki toplantılar gerçekleştiririz. Talepleriniz toplantının ardından, içerik ekibince inelenir. İncelenen içerikler tasarımcılarımızın anlayabileceği uygun formatlara dönüştürülür. Tasarımcılar çeşitli tasarım standartları uyarınca ilk olarak taleplerin bir eskiz tasarımını uygularlar. Eskiz tasarımlar ardından ayrı bir tasarım departmanına aktarılır. Aktarılan tasarım departmanı eskiz çizimlerini, bilgisayar ortamında tamamlarlar. Bilgisayar ortamında tamamlanan tasarımlar, kodlanma aşamasına geçmeden önce müşteri onayına sunulur. Mevcut ekleme ya da düzenlemeler bu aşamada yapılır. Onay aşamasından sonra ilk olarak front-end mühendislerimiz, onaylanan tasarımları işlemeye başlarlar. Tasarım işleme süreci tamamlandıktan sonra, back-end mühendisleri, tasarım ile IFC-Panel bağlantılarını tamamlarlar. Bu bağlantı ile web siteniz tamamen yönetim paneli üzerinden yönetilen dinamik bir yapıya kavuşur. Bu aşamada tamamlandıktan sonra son kullanıcı testleri yapılır. Kullanıcı testlerinden sonraki aşama ise içeriklerin temini ve websiteniz üzerine girilmesidir.
Özel tasarım websiteleri, firmanızın tüm yönlerini direkt olarak yansıtabileceğiniz, sadece sizin için tasarlanmış, çeşitli özelliklerin taleplerince yapıldığı, diğer firmalarca örnek alınabilecek özel çalışmalardır. Ortalama bir özel tasarım web sitesi projesinde 8 kişilik ekip çalışmaktadır. 8 kişilik ekip, süreç boyunca websitenizin en iyi şekilde oluşması adına sürekli sizinle iletişim halinde kalarak çalışmaktadır.
Tüm websitesi çözümlerimizde yıllık yenileme ücreti 500TL +KDV olarak hesaplanmaktadır. (Bu ücretlendirme her yıl değişiklik gösterebilmektedir) Ayrıca mevcut tanımlanan kotanın dolmasının ardından, ek bir kota alımı yapılmış ise, satın alınan tarihten 365'gün sonra ek olarak faturanıza yansıtılır.