Katalog Tasarımı

Ürün ve Hizmetleriniz, Kendi Kendisini Pazarlasın!

Üretmiş olduğunuz ürün ve hizmetelerinizi en iyi siz bilirsiniz, sizden sonra ise sahip olduğunuz kataloglar... Müşterilerinizin dikkatini çekeceği, potansiyel satışlar yapabileceğiniz, etkili ve yenilikçi katalog çalışmaları sunarız.

Bir Kataloğa Mı İhtiyacın Var?

Katalog ihtiyacınızı, uzmanlarımız ile görüşün.

Önemli 2 Nokta!

Prodüksiyon

Kaliteli bir katalog için mutlak gereklilik, kaliteli çekilmiş ürün ve hizmet fotoğraflarıdır. Etkili bir katalog için mutlaka br prodüksiyon anlaşmasının yapılmış olması gereklidir.

İçerik

İçerik ne kadar bol ve doğru olur ise kataloğun kalitesi doğru orantıda artış gösterecektir. Katalog bir kere anlattığınız ürün ve hizmeti, kendi kendine anlatan çalışmalardır.

Katalog Tasarımı Hakkında Sık Sorduğunuz Sorular

İçeriğe ve talebe göre değişiklik gösteren katalog tasarımlarının süresi ortalama 30 ile 60 gün sürmektedir.
Katalog çekimi dahilinde, prodüksiyon anlaşması yapıldığı durumlarda, fotoğraf çekim hizmeti ifeelcode çözüm ortakları tarafından sağlanmaktadır. Prodüksiyon anlaşması olmadığı durumlarda, katalog içeriğinde kullanılacak görsellerin temini firma kendisi sağlamalıdır.
Katalog boyutları UX-UI temellerine ve içeriği göre belirlenmektedir. Tasarımcılarımız bu noktada firmanızı boyut konusunda yönlendirmektedir. Güncel trendlerin takibini yapan firmamız bu noktada çeşitli öneri ve tavsiyelerini sizler ile paylaşmaktadır. Fakat firmanın boyut konusundaki talebi, belirleyici ana unsur olmaktadır.
Katalogda sayfa sayısı fiyata etki etmektedir. Katalog ücretlendirmelerimiz Max 50 sayfa üzerinden hesaplanmaktadır. 50 Sayfanın üzerindeki katalog çalışmalarında ekstra ücret uygulanmaktadır. Katalog işlemlerinde bir önemli konu ise baskı ücretleridir. Çok sayfalı katalogların baskı maliyetleri yüksek olacağından dolayı 50 ve üzeri sayfa katalogları tavsiye etmemekteyiz. 50 ve üzeri sayfalı kataloglar UX- UI ilkelerincede olumlu olmadığından dolayı, katalogu inceleyen kişileri sıkacak ve rahatsız edecektir.
Katalog işlemlerinde içerikler tarafımızdan oluşturulmamaktadır. Katalog işlemlerine başlamadan önce hangi ürünlerin, hangi sırayla, hangi özellikleriyle yer alacağını siz belirlersiniz. Sizin talepleriniz doğrultusunda hazırlanan kataloglar, sizin işinizi ve hizmetlerinizi en iyi anlatan unsurlar olduğundan dolayı, işi en iyi yapan bilir prensibine dikkat etmekteyiz.
Baskı ücretleri fiyata dahil değildir. Katalog işlemleri için talep ettiğimiz ücret sadece tasarım bedelidir. ifeelcode baskı işleri yapmamaktadır. Fakat sizlere önerebileceğimiz, farklı bölgelerde, farklı firmalar bulunmaktadır.