IFC -Mail

IFC - Mail

İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz, yüksek depolama alanlı, güvenli ve hızlı e-posta hizmeti IFC - Mail !

İş Dünyanızdaki Mail Yardımcınız.

Hızlı, kararlı ve dinamik çalışma yapısı ile yaşadığınız olumsuz mail deneyimlerinden kurtulun!

SSL Sertifikası

Spam derdiniz olmasın! E-postalarınız hedefine güven içerisinde ulaşır.

Özel IP

Binlerce kullanıcımız için, binlerce IP seçeneği sunarız. Böylelikle e-posta kalite puanlarınızı siz belirlersiniz.

Anti Spam Koruması

İstenmeyen e-posta gönderimlerini %99 oranıyla durdururuz!

Senkronizasyon

CalDAV, CardDAV, ActiveSync gibi senkronizasyon protokollerini kullanarak tüm mobil ve masaüstü uygulamalarınızda adres defteri ve takvim kayıtlarınızı senkron halde tutabilirsiniz.

%100 Uyumluluk

Outlook, Apple Mail, eM Client, Thunderbird gibi popüler e-posta programlarıyla tam uyumludur. Otomatik hesap kurulumu destekler.

Yüksek Depolama Alanları

Depolama alanı planınıza göre 1.000.000'dan fazla ileti saklayın.

İndirilebilir İçerikler.

Tavsiye ettiğimiz kararlı e-posta ve uzak masaüstü destek programlarını bu alandan indirebilirsiniz.

Thunderbird

Mozilla Thunderbird, Mozilla Vakfı tarafından geliştirilen, farklı platformlarda çalışabilen, özgür ve açık kaynak kodlu bir e-posta uygulamasıdır.

Thunderbird İndir
Spike Mail

Spike, Windows, MacOS, iOS, Android ve web uygulaması olarak kullanıcıların e-postalarını varsayılan olarak gelen ek özelliklerle birlikte sohbet biçiminde görüntülemelerini sağlayan bir e-posta uygulamasıdır.

Spike İndir
Outlook 2016

Microsoft tarafından geliştirilen diğer sürümlere oranla daha kararlı çalışan e-posta uygulamasıdır.

Outlook 2016 İndir
Outlook 2007

Bir çok kullanıcı tarafından halen sevilen Microsoft tarafından geliştirilen ve artık güncellenmeyen e-posta uygulaması.

Outlook 2007 İndir
Teamviewer

TeamViewer uzaktan yönetim, masaüstü paylaşımı, çevrimiçi toplantı, web konferansı ve bilgisayarlar arası dosya transferi gibi özellikleri bulunan bir yazılımdır.

Teamviewer İndir
Anydesk

AnyDesk; Windows, Linux, MacOS, iOS ve Android işetim sistemine sahip cihazların uzaktan kontrol edilmesini sağlayan araçtır.

Anydesk İndir

Satış Uzmanlarımız İle İletişime Geçin.

İşletmeniz İçin Hangi E-posta Kotasının Uygun Olduğunu Uzmanlarımız İle Belirleyin.

IFC - Mail Hakkında Sık Sorulan Sorular

IFC - Mail kullanıcıların e-posta ihtiyaçlarını karşılamak adına ifeelcode tarafından sunulan bir e-posta servisidir. Mail kullanıcılarımız için sürekli sunucu kontrolleri, telefon ile destek, masaüstü desteği sağlayarak e-posta servisinin kararlı ve hızlı çalışmasını sağlarız.
IFC - Mail kullanıcılarına sürekli bir şekilde destek sunar. Sahip olduğu yüksek depolama imkanı sayesinde diğer e-posta servislerine oranla maliyeti düşüktür.
IFC - Mail hizmetinde kullanıcı kısıtlaması bulunmaz. Dilediğiniz kadar e-posta hesabı oluşturabilir ve mevcut kotalarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Mail servisimizin ücretlendirilme politikası servis için tanımlanan toplam e-posta kotasıdır. IFC - Mail kullanan kullanıcılar mevcut kota dağılımını, mevcut mail kullanıma göre bölüştürebilirler.
Evet mail servisimiz Outlook , Gmail ve Popüler tüm mail uygulamaları ile uyumlu çalışmaktadır. Kurulum için 0850 259 36 06 numarasından, destek@ifeelcode.com hesabından kurulum desteğinizi ücretsiz olarak alabilir ya da kurulum dökümanlarımızı blog kısmından inceleyebilirsiniz.
IFC - Mail servisini tek bir e-posta hesabı içinde kullanabilirsiniz.
Mail kullanıcılarımız için içerisinde bir çok ücretli modülü, ücretsiz olarak sunduğumuz bir C-panel vermekteyiz. Mevcut cpanel sadece mail hizmetini kullanmak üzere tanımlanmıştır. Mevcut C-panel ile spam filtrenizi, yedekleme ayarlarınızı ve kullanıcı ekleme, kullanıcı silme, mevcut kotaları değiştirme gibi işlemleri yapabilmektesiniz.