IFC -SEM (Arama Motoru Pazarlaması)

IFC -SEM (Arama Motoru Pazarlaması)

İşletmenizin ürün ve hizmetlerinin gücünü, dijital pazarlamanın gücüyle birleştirin!

Öne Çıkan SEM Yöntemleri

İşletmenize uygun olan kriterleri, SEM sürecince birlikte belirleriz

Youtube Reklamları

Youtube platformunda, müşterilerinizin dikkatlerini çekeceğiniz, hedef kitlenize yönelim reklam planlarının yönetilmesini sağlarız.

Görüntülü Reklam

AdSense platformlarında seçmiş olduğunuz kriterlere göre, reklamlarınızının görüntülü bir şekilde, seçmiş olduğunuz kitlelere gösterilmesini sağlarız.

Video Reklamları

Çeşitli AdSense platformlarında dikkat çekici videolarınızın, belirtilen hedef ve kitlelere gösterilmesini sağlarız.

Alışveriş Reklamları

Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında, e-ticaret sitenizin reklamlarının, sonuç odaklı gösterilmesini sağlarız.

Konum Reklamları

Google Benim İşletmem ve Yandex Kurum platformlarına eklemiş olduğunuz işletmelerinizin konumunun, sonuç odaklı iyileştirilmesini sağlarız.

Metin Reklamları

Google, Yandex vb Arama Motorlarında web siteniz, blog sayfanız, e-ticaret siteniz ya da projelerinizin ilgili arama sonuçlarında en üst sırada konumlanmasını sağlarız.

Geri Dönüş!

SEM harcamalarınızın, hızlı dönüşlerini uzman ekiplerimizle birlikte analiz ederiz.Haftalık gerçekleştirdiğimiz online toplantılar aracılığı ile mevcut reklamlarımızı değerlendirir, yeni reklam planları oluşturur ve sürekli daha iyi sonuçları nasıl elde edebileceğimiz üzerine, bilgi alışverişlerinde bulunuruz.