Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Çözümünüz

Kurumsallığınızı en iyi şekilde temsil edebilecek tüm alt yapıya sahip, dinamik bir websitesi
Web Referanslarımız

Genel Özellikler

Kurumsal Web Sitesi çözümünde bulunan genel özellikler.

Modern Tasarım

Tasarım konusuna çok dikkat ederiz. Kolay taklit edilemeyecek, özgün tasarımlar üretiriz.

IFC - Panel

Web sitenizi dilediğiniz gibi yönetmenize imkan sağlayan ve API yoluyla sürekli güncellediğimiz gelişmiş bir yönetim paneli sunarız.

Responsive Tasarım

Üretmiş olduğumuz tüm web siteleri tüm bilgisayarlarda, telefonlarda ve tabletlerde sorunsuz olarak çalışmaktadır.

SEO Yapısı

Arama motorlarının talep ettiği şekilde kodlanmış web yapısı sayesinde web sitelerinizdeki SEO uyumu yüksektir.

Optimizasyon

Arama motorları için sektöre göre gelişmiş optimizasyon imkanı bulunmaktadır.

Link Yapısı

Web sitelerini daha profesyonel gösteren ve en önemlisi arama motorlarının hoşlandığı kısa link yapısı.

Hızlı Yükleme

Kullandığımız teknolojiler sitenizin hızlı yüklenmesini sağlar.

Fotoğraf Sıkıştırma

Sitenize yüklediğiniz fotoğrafların kalitesini bozmadan sıkıştırılmasını sağlayarak, web sitenizin hızlı açılmasını sağlarız.

Güvenli ve Kararlı

Laravel altyapısının sunduğu tüm imkanları, dünya standartlarına uygun olarak kullanırız.

Güncelleştirmeler

IFC - Panel gelişmiş API alt yapısı ile kendini sürekli güncel tutar. Yeni özellikler için sizden ücret almayız.

E-posta Kurulumu

Tüm web sitesi çözümlerimizde e-posta hesap oluşturma ve tüm cihazlarınıza kurma hizmeti için extra ücret talep etmeyiz.

SSL Sertifikası

Tüm web sitesi çözümlerinde SSL sertifikalarının ücretsiz olarak kurulumunu sağlar, bunun için ek ücret talep etmeyiz.

Teknik Destek

Sorun, görüş ve önerileriniz bizim için çok önemlidir. Dilediğiniz her an burada sizinle ilgilenebilecek birileri vardır.

Özel IP Adresi (Opsiyonel)

Sadece size özel IP adresi kullanımına olanak sağlarız. Bu sayede SEO alanında yükselişler elde edebilir, mail kalite puanınızı arttırabilirsiniz.

Websitesi Fikrinizi Gerçekleştirelim!

Fikrinizi, somut bir websitesine dönüştürmek için, satış uzmanlarımız ile

Süreç Nasıl İşliyor?

İhtiyacın Analizini Yaparız

Bir websitesinden beklentinizi anlamak adına, online toplantılar gerçekleştirerek, toplantıda talep edilen ihtiyaçları web sitesi planına dahil ederiz.

Websitesi Planının Uygulanması

Toplantıda talep edilen ihtiyaçlarınızı, somut bir websitesine dönüştürmeden önce son bir onay alınır.

İçeriklerin Oluşturulması

Bir websitesini güzel ve iyi yapan unsurların başında içerikler gelmektedir. Websitelerinin içerisinde yer alacak olan metin ve görsel içeriklerin tarafınızca hazırlanarak, ifeelcode'a ulaştırılması beklenir.

Back-end Bağlantısı

Websitenizi, yönetim paneli üzerinden yönetmenize imkan sağlayan IFC-Panel bağlantısı hazırlanır. Bu süreçte talep edilen websitesi planı dışında kalan herhangi bir ekleme, teslim süresinin ve fiyatın artış göstermesini sağlamaktadır.

Front-end Bağlantısı

Back-end Bağlantısı'nın tamamlanmasından sonra Front-end mühendislerimiz websitenizin güzel ve gösterişli gösterilmesi adına çeşitli işlemler yaparlar. Bu aşamada " İçeriklerin Oluşturulması " bölümünün tarafınızca tamamlanması gerekmektedir.

Test Yayını ve Teslimat

Back-end, Front-end ve İçerik aşamaları tamamlandıktan sonra, ortaya çıkan websitesi çalışması tarafınıza sunulur, geri dönüşler var ise bunlar hızlı bir şekilde giderilir. Yayın onayı alındıktan sonra, websiteniz canlı ortama aktarılarak, çalışma tamamlanır.

Kurumsal Web Sitesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bir web sitesi dijital dünyada görünür olmanıza olanak sağlar. Örneğin: üretmiş olduğunuz bir ürün ya da hizmeti alıcılarına ulaştırmak için benzersiz bir yol sunar. Maliyeti düşük ve hiç kapanmayan bir mağaza yapısı şüphesiz ki tüm işletmeler için olumlu dönüşler sağlayacaktır.
Tüm Websitesi çözümlerimizde, paket içerikleri detaylı olarak yazılmıştır. Hangi Websitesinin, işletmeniz için uygun olacağını bilgisine, paketleri detaylı bir şekilde inceledikten sonra sahip olabilirsiniz. Halen seçim yapmakta bir zorluk yaşıyorsanız 0850 259 3606 müşteri hizmetleri numarası üzerinden 1 (Satış) tuşlayarak bilgi alabilirsiniz.
Web sitesi paketlerimizden, profesyonel ve özel tasarım ürünlerin tamamında SEO optimizasyonu gömülü olarak gelmektedir. Klasik ve kurumsal web sitesi paketleri içinde bu özellik extra olarak satın alınmalıdır.
İçeriğin zamanında aktarıldığı durumlarda Klasik Websitesi çözümü ortalama 21 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.
Websitenizin mevcut yapısını üst bir pakete taşıyarak yükseltebilirsiniz. Talep edilen üst pakete geçişlerde geçmek istediğiniz paketin toplam satış tutarının %75'i kadar ücret uygulanmaktadır.
Websiteniz oluşturulurken hiç bir ek dil yapısı talep edilmediyse, dil eklentisinin yapılması extra bir zaman almaktadır. Mevcut dil yapısı bulunan bir websitesine, ek bir dil eklenme durumunda dil başına 250,00TL + KDV ücret uygulanmaktadır. Dil yapısı bulunmayan web sitelerinde ise ilk dil için 500,00TL+ KDV uygulanmaktadır. Ek dil yapısına sahip olunduktan sonra, talep edilecek extra diller içinde, dil başına 250,00 TL + KDV standart ücret uygulanmaktadır.
Kurumsal websiteleri paketlerinde 7GB standart kota bulunmaktadır. Mevcut toplam kotanız, websitenizin kapladığı toplam alan ve e-posta kullanımlarınızla ölçülür. Kotanız dolduğunda mevcut e-posta kullanımız ve websitesi erişimiz durmaktadır. Bu durumda Websitesi planınız için ek kota tanımlanamız gerekmektedir.
Tüm websitesi çözümlerimizde yıllık yenileme ücreti 500TL +KDV olarak hesaplanmaktadır. (Bu ücretlendirme her yıl değişiklik gösterebilmektedir) Ayrıca mevcut tanımlanan kotanın dolmasının ardından, ek bir kota alımı yapılmış ise, satın alınan tarihten 365'gün sonra ek olarak faturanıza yansıtılır.