Özel Web Projeleri

Siz Söyleyin, Biz Sahiplenerek Yapalım

Projelerin önemini çok ama çok iyi biliriz! En iyi fikirleri, en güncel teknolojiler kullanarak hayata geçiririz. Üstelik tüm bunları yaparken start-up kültüründen gelen şirketimiz, ilgili projelerin çalışmalarını sahiplenerek yürütürüz. Bu yapı mevcut projenin daha hızlı ve donanımlı bir şekilde gelişmesine olanak sağlar. Fikirlerin gizliliği bizim için her zaman önemlidir. İyi bir fikir sadece iyi bir ekip ile birleştiği zaman iyi sonuçlar vermektedir. Mevcut fikrinizin, somut bir ürüne dönüşmesi için ifeelcode Proje Ekibi fiyat ve performans ilkeleri açısından en doğru tercih olacaktır. Bu süreçte size en iyi performans ve en iyi fiyat garantisini veriyoruz!

Oyuneks'i İnceleyin

Yetenek Ağacımız

ifeelCode Proje Ekibi, sürekli teknolojileri takip eden, kendisini geliştiren, sorgulayan ve her zaman daha iyi sonuçları ortaya koymak isteyen bir düşünce yapısına sahiptir. Mevcut bu düşünce yapısı ifeelcode Proje Ekibinin ortaya çıkarttığı ürün kalitesine yansımıştır. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde aktif olarak kullandığımız ve bildiğimiz yazılım dilleri grafiksel olarak şu şekildedir.

PHP %
Laravel %
Javascript %
React %
CSS %
React Native %
Node.Js %
HTML %

Bir Fikrin mi var?

Nasıl gerçekleştirebileceğiniz konusunda size uzmanlarımız yardımcı olsun!

Projelendirme

Özel Projelerde ilk aşama projelendirme aşamasıdır. Mevcut fikrinizin, somut bir ürüne dönüşmesindeki en önemli aşamadır. Bu aşamada ortaya çıkan projelendirme, projenin bir yazılımcı tarafından okunup, anlaşılması anlamına gelmektedir. Projelendirme teknik bilgiler bütünü gerektiren önemli bir konu olduğundan dolayı, bu aşamada ekibimiz sizinle sürekli iletişim haline geçerek, projelendirme aşamasıyla ilgili dökümantasyon sürecini tamamlar.

Tasarım

Proje dahilinde, özel tasarım anlaşması yapılmış ise, projedeki en önemli aşamalardan birisi tasarım sürecidir. Tasarım sürecinde UX / UI ilkelerini ön planda tuttuğumuz, özgün tasarımlar geliştiririz. Projelendirme aşamasındaki tüm maddeler, tasarım aşamasında birer somut tasarım ürünleri haline dönüştürülür. Mevcut tasarımlar tamamlandıktan sonra, sunum aşamasına geçilir. Tasarım sürecindeki sunum geri dönüşlerine göre eksik ve ek talepler var ise bunlar tamamlanır. Onaylanan tasarımlar, yazılım sürecindeki ilk aşama olan front-end ekibine aktarılır.

Front end

Yazılım sürecinde başlangıç aşaması anlamına gelen front end, mevcut tasarımların, yazılım dili ile işlenmesi anlamına gelmektedir. Bu süreçte onaylanan tasarımlarınız, front-end ekibimizce kodlanır. Mobil, Tablet ve Bilgisayar uyumunun %100 olduğu tasarımların işlenmesi aşamasında kullandığımız çeşitli teknolojiler ile sayfanın kalite puanının her zaman yüksek kalmasını sağladığımız çalışmalar ileri dönük SEO faliyetlerinizde size kolaylık sağlamaktadır.

Back-end

Projelendirme aşamasında talep edilen tüm ihtiyaçların, bir panel üzerinden dinamik olarak yönetebileceği, arka plan yazılımlarının kodlandığı süreçtir. Bu süreçte projelendirme aşamasında talep edilen tüm istekler ve tasarım aşamasında ortaya çıkan ek istekler, dinamik bir yapı ile kodlanır. İhtiyaç duyulan yerde, gerekli güncel yazılım teknolojilerini kullanan back-end mühendislerimiz, taahhüt edilen tarihte, somut bir iş ortaya koymak için çalışırlar.

Test Aşaması

Projelendirme, Tasarım, Front-end ve Back-end süreçleri tamamlanan proje, uzman bir test ekibinden geçirilir.

Son Bir Adım...

Teslimat

Test aşamasından başarı ile çıkan proje, proje sahibine teslim edilir. Bu aşamada, proje sahibi projesini detayı olarak inceler, eksik ya da yanlış bir şeyler var ise bunu proje sorumlusuna iletir ve talepler karşılanır.

Yayına Alma

Proje sahibinin, projesini onaylamasının ardından, projeye ait tüm dosyalar eksiksiz bir şekilde sıkıştırılarak teslim edilir. Proje sahibinin, projesini ifeelcode sunucuları dışında barındırmak istediği durumlarda, projenin kurulumu için ekibimiz son ana kadar yardımcı olur.

Lighthouse Değerleri

Projeniz için önemli olan bir değer Lighthouse değerleridir. Buna sizin için, sizin adınıza önem veririz!
99%

Performans

Projenizin, performansını en yüksek değerlerde tutabilmeniz için, bir çok şeyi arka planda otomatik olarak, sizin adınıza yaparız.

99%

Ulaşılabilirlik

Arama motorlarının anlayabileceği ve düzgün yorumlayabileceği şekilde bir sayfa düzeni yapımız tüm ulaşılabilirlik raporlarınızı en üst seviyelere çıkartır.

99%

En İyi Uygulamalar

Projenizin navigasyonu en iyi şekilde tutarız ve iç sayfa link yapılarını sürekli bir kontrol yapısıyla denetleriz.

99%

SEO

Kategoriden, en ufak ürüne kadar, projeniz içerisindeki tüm alanların SEO yönetimini yapabilmeniz adına en gelişmiş SEO altyapısını sunarız.

Bir Fikrin mi var?

Nasıl gerçekleştirebileceğiniz konusunda size uzmanlarımız yardımcı olsun!

Projeler Hakkında, Sık Sorduğunuz Sorular

Proje içerisinde istenen talepler doğrudan süreç konusuyla doğru orantılıdır. İstenen taleplere göre değişiklik gösteren projeler ortalama 1- 12 Ay gibi değişken süreçlerde tamamlanmaktadır. Net süre projenizi ifeelcode'a aktardığınız zaman, tarafınıza verilmektedir.
Geliştirdiğimiz projeniz için barındırma hizmeti vermekteyiz. Bu projenin mevcut yapısına, ziyaretçi oranına ve depolama alanına göre farklılık göstermektedir. Projenizin sorunsuz çalışması için gerekli tüm donanım ve yazılım ihtiyaçlarını sağlamanın garantisini veriyoruz.
Proje işlerinde sabit bir fiyat bulunmaz. İstediğiniz proje yapısını ortaya çıkartmak için gerekli tüm modüller ve tasarımlar ayrı ayrı ücretlendirilerek hesaplanır.
Barındırma hizmetini ifeelcode tarafından aldığınız durumlarda ömür boyu, barındırma ifeelcode tarafından sağlanmıyor ise ürettiğimiz tüm yazılımlar için 2 yıl süreyle garanti veriyoruz. Tarafımızda barınmayan projeler için uzun süre garanti vermemizin ana sebebi mevcut yazılımın, ifeelcode tarafından değiştirilmeme durumunu ifade etmektedir. Mevcut yazılıma yapılacak ifeelcode dışındaki müdahaleler ifeelcode garanti kapsamına girmemektedir.
Kurduğumuz iletişim sonucunda projeniz hakkında fiyat ve süre bilgisi tarafınızla paylaşılır. İki taraflı sözleşme imzalandıktan sonra ödeme aşamasına geçilir. Proje işlerinde ödemenin yarısı iş başlangıcında peşin olarak alınır. Test sürecinde %25'i, onay aşamasında ise proje yayına alınmadan önce kalan %25'i ifeelcode'a ödenir.
KOSGEB Desteği alabilmeniz adına çeşitli bölgelerde, çeşitli firmalar ile çalışmaktayız.Mevcut firmalar size Ar-Ge ve Ür-Ge kapsamında %100 oranına kadar destekler sağlamaktadır. Projenize başlamadan önce devlet desteklerinden faydalanmak adına bizimle iletişme geçebilir ya da bulunduğunuz bölgede bu işleri yürüten çeşitli firmalar ile görüşebilirsiniz.

Projenizde Bizimle Çalışmanız İçin Geçerli, 8 Sebep!